V cirkuse Carini se na vás těší Walt Disney a nová show Berberských lvic.

Aktuálně

Cirkus Carini 2015
24.2.2015
Cirkus Carini opět ve starém městě, Walt Disney vás přivítá úvodní písní cirkusu Carini a naladí vás do příjemného cirkusového prostředí. Také máte možnost shlédnout novou show Berberských lvic. Budeme se těšit na vaší návštěvu.

2.ročník Vánoční show roku 2014-2015
27.11.2014
Cirkus Carini koná 2. ročník vánoční show roku 2014-2015
Přijďte se naladit do příjemné vánoční atmosféry pod šapitó Cirkusu Carini.
Budeme se těšit na vaši návštěvu ..!

Berberské Lvice !...
17.8.2014
Prémiera našich devíti měsíčních lvic berberských se uskutečnila v městě Prachatice.Naše lvice sklidily velký aplaus, a drezér Frantíšek Navrátil byl velice spokojen....

Turné 2014 !!....
17.8.2014
Turné Cirkusu Carini zahajuje začátkem března a to v městě Staré město.
Těšíme se na vaší návštěvu.

Měsíční berberská lvíčátka
9.7.2013
CIRKUS CARINI MÁ NOVÝ PŘÍRŮSTEK VE SVÉM ZVĚŘINCI A TO ČTYŘI MĚSÍČNÍ KOŤÁTKA BERBERSKYCH LVŮ. MÁTE MOŽNOST NÁM POMOCT VYBRAT PRO MALÉ LVÍČÁTKA JMÉNA. JSOU TO 4 HOLKY .
JMÉNA MŮŽETE POSÍLAT NA EMAILOVOU ADRESU : CARINI@EMAIL.CZ

Velký ůspěch v Hranicích z našich děkovných emailu
1.4.2013
Dobrý večer. Dnes jsme se zúčastnili se synem Vašeho vystoupení v Hranicích a musím smeknout poklonu. Tak úžasné vystoupení všech artistů a vůbec celkově nemá obdoby. Byli jsme v průběhu asi 3 let na 4 jiných vystoupení, ale to Vaše v nás zanechalo ten nej nej zážitek, který jsme si odnesli. Je nám jasné, že každý si nemůže dovolit chovat lvy a opičky, ale právě na tom to bylo super. Malý byl úplně unešený a já taky. Navíc pan Principál, bez zajištění absolvoval krásná čísla, u kterých jsme jihli ....Opravdu, kloubouk dolů. Příště přijedeme klidně zase, i když to do Hranic máme 13 km. Jsme ochotní si připlatit za kvalitu Moc hezké. Ať se vím daří!

Turné 2013
2.3.2013
Turné Cirkusu Carini zahajuje začátkem března a to v městě Uherské Hradiště.
Těšíme se na vaší návštěvu.

S rádiem Blaník zadarmo do cirkusu!
31.10.2012
Poslouchejte radio Blaník a vyhrávejte vstupenky do cirkusu Carini ve Znojmě!

Děkujeme :-)
17.9.2012
Dobrý den,
dnes 15.9. 2012 jsem zhlédla Vaše představení v Mladé Boleslavi. V cirkuse jsem byla před lety jako malá holka, byl to Cirkus Berolina a velice mě nadchl.
A po letech jsem vzala do cirkusu svého syna "já" a byla jsem velice zvědavá na úroveň a atmosféru vystoupení. A upřímně před Vámi smekám, vše bylo naprosto dokonalé. Vím, že je to dřina, ale Vy ji zvládáte s grácií na jedničku a děláte cirkusácké profesi jen dobré jméno.

Přeji Vám mnoho dalších úspěšných vystoupení, pevné zdraví a žádné pády:)

PS Máte i krásná zvířata o která se jak je vidět dobře staráte:)
Jen tak dál a držíme Vám palce

S pozdravem Eva Justová a Šíma

Dobrý večer,

dnes jsem s dcerou navštívila Vaše představení a musím Vám napsat, byly jsme obě nadšené....opravdu super, super....obdivuji Vaše akrobatické umění, skvělý byl klaun který perfektně bavil děti, krásná zvířata..prostě dokonalé!!!

Již jsem navštívila několik cirkusů, ale ten Váš ve mě zanechal nesmazatelný dojem a své nadšení jsem poslala dál.. doporučení jsem zveřejnila na jičínské facebookové skupině maminky z Jičína(cca 300 členů) a hned se ozvalo hooodně dalších které potvrdily že mám pravdu a jste výborní .
.....takže prostě jen ať víte že se líbíte a přeji Vám jen a jen samé úspěchy a mnoho dalších skokojených diváků... ...K.Babáková

Carini v Jablonci prodlužuje!!
26.8.2012
Vzhledem k tomu, že velká část uměleckého kolektivu cirkusu Carini odjíždí na zámek v Lednici natáčet pro televizi Prima další řadu pořadu Československo má talent. Bude hostování v Jablonci o týden prodlouženo. Představení proběhnou ve čtvrtek v 18:00,v pátek od 18:00,v sobotu také 18:00 a v neděli poslední od 14:00 hodin.

do cirkusu zadarmo!!
31.7.2012
Poslouchejte radio Contact Liberec,Český rozhlas Liberec a čtěte Liberecký Deník a získejte volné vstupenky do cirkusu!

logo AKCE - SLEVA
12.7.2012
Po celou dobu trvání prázdnin, platí letní akce: Jeden platící + jeden zadarno!! Ke každé zakoupené vstupence jedna osoba zadramo!
Využijte této akce a navštivte náš cirkus za těchto pro Vás výhodných podmínek!

děkujeme za vaše maily
11.6.2012
Dobrý den,
po dnešním představení v Mostě jsme se Vám rozhodla napsat, protože po dost dlouhé době jsem konečně viděla cirkusové představení jaké si pamatuji ze svého
dětství a těm já říkám cirkus, ne jako těm, co v posledních letech přijíždí do
Mostu.
Díky za super zážitek a jen tak dál
Radka

s novinami do cirkusu!
25.5.2012
Kupte si Chomutovský deník a odpovězte na jednoduchou otázku a můžete zadarmo do cirkusu!

Zadarmo na cirkus!!!
6.5.2012
V Karlových Varech můžete zadarmo na cirkus!! Stačí jen poslouchat rádio Dragon, nebo Český rozhlas-Karlovy Vary a v soutěžích vyhrávat volňásky!!

Do cirkusu v Plzni - Zadarmo!!
1.4.2012
Ještě stále máte možnost navštívit cirkus Carini v Plzni zadarmo! Jě několik možností... Kupte si Plzeňský deník a soutěžte o volné vstupenky,poslouchejte český rozhlas Plzeň a soutěžte o volňásky a nebo si z našich stránek vytiskněte slevový kupó a sežeňte si k sobě jednoho platícího!
Těšíme se na Vás!!

PLZEŇ
29.3.2012
Vše je připraveno na páteční premieru v Plzni. Těšíme se na Vás!!!
Pokud se chcete do cirkusu dostat zadarmo, tak si kupte páteční Plzeňský deník, nebo poslouchejte Český rozhlas Plzeň a vyhrávejte volné vstupenky v soutěžích!

díky za Vaše maily :-)
18.3.2012
Dobrý večer.

Děkujeme za hezké odpoledne, které jsme strávili při Vašem vystoupení v Benešově dne 17.3. . Představení se nám opravdu moc líbilo.
Tento email píši i proto, že ženě dalo dost práce mě přemluvit k návštěvě cirkusu, i když jsem věděl, že děti by měly z návštěvy cirkusového šapitó velkou radost. Nevím proč, ale žil jsem utkvělou představou, že do cirkusu prostě ne. Nakonec jsem se nechal přemluvit a byl jsem nadšený. Dokonce jsem dokázal odhodit i ty starosti, jak jste v úvodu představení doporučovali. Takže ještě jednou díky.

Přejeme Vám, ať se Vám daří a ať máte stále plno diváků.

Honza, Míša, Baruška a Vojtíšek

Výkyvná stožárová lampa
17.3.2012
Rozjezd cirkusu Carini v sezoně 2012 zatím dopadá dobře po prvních několika dnech nové sezóny se ukazuje, že je stále o cirkus Carini zájem. Zřejmě k tomu nemalou měrou přispělo i to, že jsme zařadili několik novinek do našeho programu. Příkladně akrobacie na stožárové výkyvné lampě!

Premiera v Benešově
2.3.2012
Těšíme se na Vás i v letošní sezoně, kterou začínáme v Benešově! Premiera bude ve středu 14.3.2012

Derniera v Pardubicích
27.11.2011
Slavnostní derniérou se cirkus Carini rozloučil nejenom s návštěvníky v Pardubicích ale i s celou sezonou 2011. Přejeme Vám všem hezké a šťastné vánoce a mnojo štěstí a zdraví v roce 2012 !

děkujeme....
20.11.2011
Dobrý večer, právě jsem se vrátila s dětmi z Vašeho vystoupení v
Pardubicích a jsme všichni nadšení. Má 2,5 letá dcera byla v cirkusu
poprvé a když vezmu do úvahy ještě fakt, že nevydrží sedět v klidu déle
jak deset minut, tak u vás seděla jak přibitá a byla unešená. Výkon
Vašich dcer v číslech akrobacie a tanec obručí byl famózní.
Ještě jednou děkujeme za úžasný zážitek.

Monika Šverclová

z Vašich mailů
20.11.2011
Dobrý den,
dnes jsem navštívil Vaše představení v Pardubicích a musím uznat,že Vaše "triky" byly velmy výborné až pětihvězdičkové.To,co předvedly Žanet a Denisa Carini bylo fascinující.Klaun Fugíno předvedli čísla,která žádný jiný cirkus nikdy nepředvedl.Zajímalo by mě, kde bere inspiraci.Těším se, až se příjdu podívat na bouračku cirkusu.Dofám že bude stejně rychlá jako bourání ochrané klece dnes o představní.Přikládám foto,které jsem dnes pořídil po představení.
Děkuji Ondra Mach

TEPLICE Poslední štace !
13.11.2011
Poslední příležitost navštívit představení cirkusu Carini máte od 18.listopadu až do 27.listopadu v Pardubicích!
Hrajeme každý den včetně pondělí a úterý.

z mailů
11.10.2011
Dobrý den,

rád bych pochválil vaše vystoupení v Zábřehu. Ještě před vystoupením jsem se byl informovat na úroveň a bylo mi sděleno, že je kvalitní. Dcera i babička byly nadšené, za což vám moc děkuji. Bohužel úroveň mnoha cirkusů je velmi chabá. Proto Vás budu rád doporučovat a pokud opět zavítáte do Zábřehu, rád vás navštívím s celou rodinou.
Přeji vám mnoho úspěšných vystoupení i v budoucnu.

S pozdravem

Miroslav Slouka

hra na klaksony
9.10.2011
Klaun Fugino zařadil do svého repertoáru nové číslo! Hra na klaksony. Krátké video naleznete na: http://www.youtube.com/watch?v=zcWBsSopuIk

Lvíčata
2.9.2011
V Přerově už Vám slavnostně v manéži představíme naše dvě malá lvíčata!!

díky za maily
12.8.2011
Dobrý večer.Dneska jsem byla s rodinou ve Vašem cirkusu ve Vsetíně.Tímto bych Vám chtěla moc poděkovat za krásné vystoupení.Přeju Vám mnoho úspěchů jak v soukromém tak profesním životě.Mějte se hezky.S pozdravem Ivana Kovářová

Děkujeme Vám
30.6.2011
za Vaše krásné e-maily...
Milý cirkus Carini,
konečne som si po hektickom týždni našla čas, aby som Vám aspoň trochu vyjadrila môj obdiv a vďaku za vaše vystúpenie u nás v Kysuckom Novom Meste.
Spolu s mojou neterkou sme minulý týždeň zhliadli vaše predstavenie a boli sme absolútne uchvátené. Bolo to famózne a nádherné, plné emócií, ktorým som sa neubránila ani ja. Musím sa priznať, že ste nám ukradli srdiečka a spolu s neterkou sme sa do Vášho cirkusu úplne zaľúbili. Na dve hodiny sme sa dostali na miesto, v ktorom človek zabúda na všetky problémy a starosti sveta, na miesto v ktorom je všetko možné a sny sa stávajú skutočnosťou.
Vaše zvieratká boli také krásne a šikovné (koníky, poníky, psy i opičky), a Vaše umelecké vystúpenia zanechali v nás hlboký dojem. Klaun Fugíno a jeho Louis Armstrong a Kája Gott ale aj jeho nespočetné čertoviny nás ohúrili, Žanetka a jej pyramída bulharského sokola ale aj Rola rola show dua Carini nám na chvíľu zastavili dych a krv v žilách nám úplne stuhla. Skvelá Deniska a jej Hula hop mi pripomenuli podmaňujúce vystúpenia Eleny Lev z Cirque du Soleil. Levy Elza a Leon boli úžasné, mala som obrovskú chuť dostať sa do tesnej blízkosti týchto podmaňujúcich zvierat - malých veľkých mačičiek, ktoré tak zbožňujem! Vášmu technickému tímu môže závidieť každý fitness tréner, taká zostava makačky by dostala do parádnej kondície každého. Proste dokonalá súhra hudby, pohybu a všetkých ostatných úžasných talentov, ktorými disponujete.
Musím Vám povedať, že Vás úprimne obdivujem a skladám hlbokú poklonu vašej práci, ktorej sa tak oddane venujete. A bez zlého úmyslu Vám trošku závidím ten Váš čarovný život. Samozrejme, uvedomujem si že to nie je vždy jednoduché a ľahké, a žiada si to mnohé obete, ale tá voľnosť, krásne zážitky, ten skvelý pocit a potešenie zo svojej práce určite stojí za to. Aj práve preto Vám patrí môj hlboký a úprimný obdiv a vďaka. Vďaka za chvíľku v nadprirodzenom a veľkolepom svete snov a skvostného života v prítomnosti úžasných ľudí.
Čo dodať na záver?! Snáď len použiť zopár slov z vašej finálnej piesne, ktorá nám vohnala slzu na líčka: "...mohlo by se zdát, že všechno končí nocí, každý nový den probouzí úsměv v očích, nekončí náš sen, v nás je síla jen, vůne bylin, svetla zář, cirkus je tu pro Vás zas."
Vrúcne dúfame, že tu pre nás opäť budete aj niekedy nabudúce a poskytnete nám rozprávkový zážitok na aký sa tak rýchlo nezabúda.
Prajeme Vám veľa úspechov, mnoho nápadov na nové čísla, šťastie, spokojnosť a radosť pri práci, nech Vás na ceste stretávajú len samí dobrí ľudia a udalosti, nech máte vždy plné šapitó a oddané obecenstvo.

S pozdravom,

Lucka a Miška z Kysuckého Nového Mesta.

Promo-team cirkusu Carini
28.6.2011
počas tohto a budúceho týždňa možete po Žilině stretávať náš Promo-tea cirkusu Carini, ktorý má stále pri sebe letáčiky. Zoberte si od nich tento letáčik a stačí ku sebe zohnat jednu platiacu osobu a idete do cirkusu Carini zadarmo!!! Cirkus Carini stojí na ulici Vysokoškolákov oproti Kauflandu!!!

do cirkusu zadarmo!!
20.6.2011
ked si tento týždeň kúpite žilinské MY noviny,možte sa zučastnit súťaže o rodinnú vstupenku pre 4 osoby do cirkusu Carini. ( odpoveď na súťažnú otázku je - levík,ktorý budě pokrstený pri premierovom predstavení v Žilině sa budě volať "CÉZAR"
Veškeré potrebné informacie oladom hostovania cirkusu Carini v Žilině mošte sľadovať v Žilinskej TV Patriot,My noviny a rádio ZET.

Carini na Slovensku
14.6.2011
Počas hosotovania cirkusu Carini na Slovensku,možete pre informacie volať
na slovenské telefonné číslá: 0944235946
0949455306

Carini v České televizi!
22.4.2011
v pátek 22.4. můžete sledovat zástupce cirkusu Carini v pořadu Dobré ráno s českou televizí. vstup by měl proběhnout kolem půl osmé ráno!

denik Do cirkusu s Deníkem
7.3.2011
Nezapomeňte si v pátek koupit Severomoravský Deník a dostanete se do cirkusu Zadarmo!!

Strakonice Začínáme v Ostravě
2.3.2011
už v pátek 11.2. zahájí novou sezonu cirkus Carini svým premiérovým představením v Ostravě Porubě na Opavské ulici naproti Intersparu.
Cirkus Carini se do Ostravy vrací po třech letech strávených v zahraničí a přiváží sebou doslova nabitý program plný zvířat,artistů a klaunů.
Cirkus Carini se ale odlišuje od ostatních cirkusů mimo jiné tím, že se v programu i živě zpívá. Největším lákadlem je bezesporu drezura berberských lvů, nebo veselá Show s indickými opičkami. Nechybí však ani
vysoká španělská jezdecká škola na frýzském hřebci,volný výcvik koní,psí revue,vrcholné akrobatické výkony a spousta dalších zajímavostí.
Cirkus Carini se v Ostravě-Porubě zdrží až do neděle 20.3. představení budou probíhat denně a to od 17:00 hodin ve všední dny soboty od 15:00 a neděle od 14:00 hod

voltiz Klid před bouří..
14.2.2011
Tak se nám nezadržitelně blíží začátek nové sezóny a možná už netrpělivě čekáte až se dozvíte kdy a hlavně kde bude začínat letos cirkus Carini. Myslím, že právě prožíváme takzvaný "Klid před bouří" většina cirkusů úzkostlivě tají kdy a kde začnou sezonu,co si na novou sezonu připravili a podobně. Kdo trochu sleduje dění kolem českých cirkusů,tak už určitě ví,že vznikly nové cirkusy,nové programy a každý se snaží nalákat návštěvníky co nejzajímavěším programem. Ani cirkus Carini nezůstává pozadu a na novou sezonu angažoval několik nových artistů a artistek a dočkáte se i novinek ve zvířecích vystoupeních. Tak sledujte dál naše stránky a už brzy se dozvíte víc... Fugino

vanoce PF 2011
29.11.2010
Přejeme všem veselé vánoce a mnoho štěstí v roce 2011

premoĹĄka Končíme v Nymburku!!
19.11.2010
Máte poslední možnost navštívit letos cirkus Carini protože v Nymburku cirkus končí!!! Poslední představení se odehraje v neděli 21. listopadu.

děkujeme za Vaše maily
15.11.2010
Dobrý den,

Chtěla jsem Vám za svou rodinu moc poděkovat za krásné představení, které jsme včera zhlédli v Benešově.Musím říct, že jsme byli všichni naprosto unešeni a nadšeni! Včetně našeho 2,5letého syna, který celé představení vpíjel velkými doušky!Opravdu Vám moc děkuji, že moje děti díky Vám vědí, jak vypadá opravdový a skvělý cirkus!
Prosím, přijeďte do Benešova v nejbližší době zas. Moc se nám u Vás líbilo a naši známý už teď litují, že Vás nestihli navštívit též....

Tak jen tak dál a hodně úspěchů!


Jana Jírová

REKORD V TÁBOŘE!!
21.10.2010
V rámci hostování cirkusu Carini v Táboře dojde během premierového představení k oficiálnímu zápisu do české knihy rekordů!
Jedenáctiletá Žanetka Navrátilová se pokusí překonat dosavadní rekord svého otce Francesca Carini, který je v knize rekordu již zapsán a předvede stoj na rukou na sedmi židlích postavených na sebe do komínu a to vše na 150cm vysokém podstavci. Celý pokus o rekord budou sledovat komisaři z agentury rekordů Dobrý den Pelhřimov.

HUMPOLEC
16.10.2010
po celou dobu hostování cirkusu Carini v Humpolci, neplatí kupón " Jeden zdrama+Jeden platící"!

CARINI V JIHLAVĚ !!
3.10.2010
Do svého domovského města se vrací bývalý moderátor Ranní Show na rádiu Vysočina Fugas ( klaun Fugíno) a s ním i celý cirkus Carini.
Navštívit cirkus můžete v parku Heulose u letního kina už od čtvrtka 7.10 až do neděle 10.10

CARINI V TŘEBÍČI
29.9.2010
Cirkus Carini zahajuje vé hostování v Třebíči slavnostní premierou ve čtvrtek 30.9. na Hrádku! Pokud chcete zadarmo do cirkusu,kupte si Horácké Noviny, vystřihněte si kupon, sežeňte ještě minimálně jednoho a hurá do Cirkusu!!

Slevovy kupon
18.9.2010
Na našich stránkách máte možnost si vytisknout slevový kupón "Jeden zdarma+jeden platící" Tento kupon platí mimo první den akce, každý den i v sobotu a neděli

Dešní Pravda
5.8.2010
V dnešní barevné příloze deníku Pravda, naleznete dvojstránku s reportáží o novém lvím přírůstku cirkusu Carini

Lvíčatům se daří!!
30.7.2010
Druhý týden svého života mají zasebou naše malé lví přírustky a dlužno říci,že se jim daří nadmíru dobře! Stále by jen jedli a jedli a když není k dispozici flaška s mlékem, postačí i prst :-)

NEW FASTWOOD
22.7.2010
Při návštěvě našeho cirkusu se můžete občerstvit a osvěžit v našem novém bufetu!

SLOVENKA
22.7.2010
kupte si aktualní číslo týdeníku Slovenka a nejdete zde rozsáhlý třístránkový dokument o cirkusu Carini

Malý zázrak v Nitre
22.7.2010
rádi bychom Vám touto cestou oznámili pro nás velmi radostnou zprávu, že během hostování cirkusu Carini v Nitre, se náš zvěřinec rozrostl o dvě lví mláďátka! Po celou dobu porodu, jsme věc konzultovali telefonicky s odborníkem- veterinářem z plzeňské Zoologické zahrady,který nám mimo jiné řekl, že se o podobnou věc marně snaží v Plzenské ZOO již deset let, tak že, pokud by se to podařilo nám, byl by to malý zázrak! A malý zázrak se v Nitre opravdu stal!
Každopádně již nyní máme velikou radost s dvou lvíčátek, které již spatřili zde v Nitre světlo světa!

MY noviny
20.7.2010
Ještě stále máte šanci přijít di cirkusu Carini v Nitre uplně zadarmo! Kupte si My - Nitranské noviny a dosvíte se více!

CARINI V NITRE
15.7.2010
Od pátku 16.7. až do neděle 25.7. rozbalil cirkus Carini své šapito na sídlišti Klokočina v Nitře. Vystoupení začínají vždy od 18:00 hodin.
Pokud chcete na vystoupení zadarmo! stačí si koupit My-noviny a s těmi si zajít pro volné vstupenky do redakce. Těšíme se na Vás!!

Děkujeme za Vaše maily
9.5.2010
Dnes som bola vo vašom cirkuse a bolo to niečo úžastné ?. povodne
som tam šla z malím bratčekom ktorí mal 3 roky stím , že si to tam
pretrpím...pretože minulí rok bol cirkus o ničom . Ale ked som
uvidela vaše úžastné vystúpenie hned som zmenila názor ... žanet
bola úžastná tak isto ako fugino ? , kone boly nádherné tak isto
aj poníky . Strašne som sa pobavila na vystúpení psov ktoré bolo
neskutočne zábavné . Levi poslúchali a bol to velký zážitok, a
možem povedať že toto bol zatial moj najlepší cirkus v ktorom som
bola za celí moj život ? ste úžastný a ja vám dakujem pretože
som sa skvele pobavila .

Dobrý deň,

dnes som zažila Vaše vystúpenie a klobúk dole...bolo to báječné, prekrásne, výnimočné. Muselo Vás to stáť veľa driny urobiť taký kus práce... Bola som sa aj s manželom pozrieť na Vás a veľmi sa nám Vaše predstavenie páčilo...Všimli sme si aj kus práce, ktorú musíte zvládnuť - postaviť šapitó, rozložiť všetko potrebné, nachystať...ozvučiť...atď. Najviac nás pobavili vaši štvornohí kamaráti...to bolo niečo prekrásne a levice boli tiež úžasné, až nám zimomriavky behali po chrbte...koníky nádherne nacvičené... Kto mal toľko trpezlivosti??? Bavili ste všetkých v sále deti i dospelých...

Nemám slov na predstavenie, ešte som také krásne niečo nevidela - ste hotoví umelci a ja som rada, že som Vás navštívila...
Prekrásne ste to mali všetci zohraté a pomocníkov som ľutovala, lebo tí sa najviac zapotili...
Prajeme Vám nespočetne veľa úspechov a mnoho takých vydarených čísel... Budem rada, keď znovu do Vrábľov zavítate a ja sa určite na Vás prídem pozrieť.
Veľa šťastia cirkus Carini :-)

PS: máte krásnu web stránku, hneď po vystúpení som ju navštívila.

S pozdravom
Danka.

Děkujeme za Vaše maily
29.4.2010
Musim povedat, ze ste super a dnes 29.4.2010 som bol druhy raz v zivote v cirkuse a mam velmi prijemny zazitok nesklamali ste najviac sa mi pacila Zanet a jej slová ´´ waaauu´´ a ked pri pokladni sa s usmevom na nas usmiala

Srdecny pozdrav posiela Attila (vek 24 ) a dufam, ze Zeliezovce nevynechate z Vasho kalendara vsetko dobre zelam .

nová mailova adresa
25.3.2010
Bohužel nedaří se ám číst Vaše emaily a tak jsme založili novou adresu a pokud nám tedy chcete psát používejte tuto novou adresu: carini@email.cz

děkujeme za pochopení a když už jste se tak pěkně začetli tady je jeden z Vašich krásných emailů.které nám chodí a za které Vám moc děkujeme !

Ahojte všetci čo patríte k cirkusu Carini!Nedá nám nenapísať naše pocity z vášho predstavenia, ktoré bolo na Slovensku v mestečku Senica v marci 2010. Boli ste neskutoční a bol to úžasný zážitok nielen pre naše deti, ale aj nás dospelých. Nádherné predstavenie a úžasný tím. Ste neskutočne šikovní a dobrí ludia. Bolo to nádherné predstavenie. Naše detičky ešte ked zaspávali tak si spievali pesničku cirkus Carini čo spievala Žanetka a klaun. Mimochodom Žanetka je dievčatko s veľkým srdiečkom nielenže je šikovná, ale sršala dobrotou, slušnosťou a nadanosťou. S manželom sme skonštatovali, že to bol zatiaľ najlepší cirkus aký sme s detmi zažili. Všetci ste boli výborní páčilo sa nám úplne všetko a čo v našich srdiečkách ostane navždy je spomienka na to aké predstavenie predviedla Žanetka. Takisto má neskutočne šikovných rodičov, ktorí takisto predviedli kus nádherných predstavení to je napr. predstavenie s levmi a predstavenie s koňmi no proste všetko. Ďakujeme za všetko a dúfam, že mestečko Senica na Slovensku ešte v budúcnosti navštívite. Prajeme všetko dobré a nech sa vám darí. Vaši návštevníci a verní diváci zo Senice.

Carini opet na Slovensku
5.3.2010
sezona 2010 podle všeho bude pro cirkus Carini opet ve znameni predstavovani se slovenskym navštevnikum. Začiname ve Skalici a pokračujeme prez Senici do Pieštan. Kam bude cirkus smerovat dal se dozvite včas z našich webovych stranek.


do Trenčína
6.11.2009
cirkus Carini přijíždí do krajského města Trenčín a možná...kdo ví.. to bude letošní poslední štace. Počasí v tomto pozdním podzimním období bývá vrtkavé a tak je docela možné, že obyvatelé Trenčína a okolí budou posledními letošními návštěvníky cirkusu Carini na slovensku. V Trnčíně začíná cirkus Carini svým premierovým představením v pátek 13.11. a končí v neděli 22.11. své šapito postaví v areálu Ostrov, mezi tenisovými kurty a krytým bazénem (plavárnou).Poslouchejte radio HITFM,koukejte na Trenčianskou televizi,čtěte MY-noviny a dozvíte se víc!!

Equilibristika new
10.8.2009
Během nedělního představení v Michalovcích se cirkusovému publiku poprvé představila equilibristka Žanetka Navrátilová. Po dlouhé řadě neúnavných tréninků a odříkání se tak poprvé předvedla živému publiku! Předváděla dechtající výkony "stoj na rukou, na pyramidě židlí, ve výšce 8 metrů nad zemí". Po té sklidila neuvěřitelný avšak oprávněný aplauz!

Nový Čas 4.8.2009
4.8.2009

Přátelství...
15.7.2009
U našeho cirkusu vznikají stále nová kamarádství

Lvíčata Carini na Markize
1.5.2009
Pokud Vám unikl pořad REFLEX na TV Markíza, nezoufejte a klikněte na televizní archýv a podívjte se na něj v klidu na této internetové adrese: http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/reflex/27095

Carini na TV Markiza
23.4.2009
Dnes v 17:30 mužete na TV Markiza sledovat v programu REFLEX dokument o cirkusu Carini

TURNÉ PO SLOVENSKU POKRAČUJE !!!
21.4.2009
Cirkus Carini je zatím na Slovensku velmi úspěšný. Podle často vyprodaného šapita a také z ohlasů diváků,víme že se Vám cirkus Carini líbí a tak po úspěchu v Nitre,Nových Zámkách,Topoľčanech,Partizánském a Žiari nad Hronom, se na Vás těšíme v Novej Baňi,Bánskej Štiavnici,Zvolenu a dalších slovenských městech. Těšíme se na Vaši návštěvu !!!

PODĚKOVÁNÍ
5.4.2009
Rádi bychom poděkovali touto cestou všem návštěvníkům, kteří nás v Topoľčanech poctili svou návštěvou a na všech představeních (která byla vždy vyprodaná) nám vytvořili neopakovatelnou atmosféru!! Děkujeme !!

SPOKOJENI DIVÁCI I NA SLOVENSKU
22.3.2009
Váš mail:Vazena rodina Carini,
Dnes sme sa boli pozriet na vasom predstaveni v cirkuse v Nitre. Chceme sa vam vsetkym znovu podakovat za nadherne predstavenie a vyjadrit vam vsetkym obdiv. Od najmensej akrobatky cez kazdeho asistenta a pomocnika, az po majstra principala, ste velmi talentovani, sikovni a obdivuhodni ludia. Evidentne mate skvely, zohrany tim a venujete sa svojej praci s celym nasadenim. Je naozaj vidiet, ze svoju pracu uprimne milujete, aj ked je to narocne a namahave povolanie. Vase predstavenie bolo fantasticke a tesili sme sa z kazdeho vystupenia. Za skvelou show je rozhodne obrovska drina a umorne hoodiny cvicenia, ale pre publikum to stoji za to. Aj vsetky ucinkujuce zvierata a zvieratka vyzerali velmi spokojne a vidiet, ze sa o ne starostlivo a s laskou starate.
Takze vam vyjadrujeme vdaku a zaroven vas aj chceme povzbudit do dalsich dni a rokov pocas nasledovnych turne.
Za mnohe vdacne publika... Jedna pozorovatelka z obecenstva...
S uctou,
Anna Armitage s rodinou
P.S. Spolu so mnou vas dnes videla aj moja takmer 4-rocna dcera; moj manzel (Kanadan) a nasa kamaratka (tiez z Kanady)... A vsetci sme boli nadseni!!!

CARINI V NITRE
12.3.2009
Slavnostá premiera cirkusu Carini v Nitre sa uskutoční vo štvrtok 12.3.

vanoce Veselé Vánoce
17.12.2008
Veselé vánoce a hodně štěstí v roce 2009 Vám přeje celý umělecký kolektiv cirkusu Carini

TEPLICE DÍKY
7.11.2008
Dovolte nám Vážení cirkusový příznivci abychom Vám poděkovali za neopakovatelnou atmosféru, kterou nám vytváříte na našich představeních a samozřejmě i za návštěvnickou přízeň! Děkujeme!!

SLEVOVÝ KUPON
30.10.2008
Vážení rodiče,milé děti,
do všech škol a školek ve městech kde cirkus Carini hostuje, rozdáváme vedení škol a školek slevové kupóny "Jeden sdarma+Jeden platící". Pokud jste tento kupon neobdrželi,požádejte vedení školy nebo školky aby Vám je dali!!

z mailů
30.10.2008
Dobrý večer Carini.Dnes jsem navštívila vaše představení.Děkuji za pěkný
zážitek!!! Lepší cirkus v Litvínově ještě nebyl,skvělý a zábavný program a
hlavně výborné zázemí pro diváky (opravdu vyhřátý stan atd.)Všem známím vás
určitě doporučím!Těším se na Vás zas někdy příště....... Š.Novotná


27.10.2008
Dobrý den!ze všeho nejdřív bychom já a moje matka rádi poděkovaly celému
vašemu kolektivu za nádherné představení!Bylo to nádherné
odpoledne.Především se nám líbyly lvi kteří byli fantastický!I se nám líbylo
rolla-rolla show i přes oškliví pád pana principála to bylo nádherné!Ještě
jednou bych vám chtěl poděkovat!byli ste úžasný a zase někdy přijedte do
Mostu budeme se na vás těšit!P.S. Klaun fugíno umí nádherně zpívat!:-)

děkujeme za Vaše maily
27.10.2008
navštívila jsem Vaše představení v Karlových Varech Staré Roli a mám potřebu Vám a celému týmu poděkovat za nevšední zážitek.
Byla jsem naprosto nadšená výkony všech účinkujících,představení bylo perfektní. Dále bych chtěla pochválit Žanetku - je moc a moc šikovná, když byla na hrazdě, skoro jsem nedýchala. Je skvělá. Také se mi moc líbylo představení s koňmi, jsou nádherně udržované.
Ještě jednou Vám všem děkuji a přeji Cirkusu Carini, aby se mu v dalších letech vedlo a navšívilo ho co nejvíce návštěvníků, protože je skvělý a profesionální.
S pozdravem I.Zralá

PO DVOU LETECH OPĚT V MOSTĚ!
21.10.2008

KŘEST OPIČKY
6.10.2008
V sobotu během představení pokřtili zástupci Hitrádia Orion naši opičku. Která obdržela spoustu dárků a dobrot. více foto v galerii.

PREMIERA V KARLOVÝCH VARECH
3.10.2008
Premierovému představení v Karlových Varech tleskalo beznadějně vyprodané šapito! Více foto naleznete v sekci "galerie"

NOVÉ AKROBATICKÉ VYSTOUPENÍ
28.9.2008
Pod kopulí stanu se Vám nově v programu představí vzdušná akrobatka devítiletá Žanetka Navrátilová,která je dobrou zárukou toho,že další generace cirkusu Carini spolehlivě přebere artistické umění!
Více fotografií z tohoto vystoupení naleznete v sekci "program"

POSLOUCHEJTE DRAGON, TO SE VYPLATÍ !!
12.9.2008
Poslouchejte Hitradio Dragon a budete mít možnost vyhrát rodinnou vstupenku na některé z představení v Chebu,Sokolově nebo v Karlových Varech!
V karlových Varech plánujeme také křest naší malé opičky,kdy se kmotrem opičky stane zástupce Hitrádia Dragon!

WEST TOUR 2008
9.9.2008
Těšíme se na Vás v dalších městech našeho západočeského turné !!!

VIDEO I FOTO
23.8.2008
pokud se chcete kouknout na fotografie a video z představení v klatovech navštivte stránky našeho mediálního partnera KLATOVSKÝ DENÍK. viz:http://klatovsky.denik.cz/multimedia/galerie/618249.html

OPIČÁTKO
4.8.2008
ČILE K SVĚTU SE MÁ I NEJMLADŠÍ ČLEN NAŠEHO CIRKUSOVÉHO KOLEKTIVU, NEDÁVNO NAROZENÉ OPIČÁTKO, KTERÉ JIŽ ZA NEDLOUHO DOSTANE I SVÉ JMÉNO

Equlibrista
10.7.2008
Vrcholné equlibristické výkony na pyramidě sedmi židlí v kopuli stanu,předvádí Michael

MICHAEL
7.7.2008
Program cirkusu Carini obohatil mladý artista "Michael" Michal Mudrák,který v manéži předvádí žonglérské výkony s fotbalovými míči a equlibristické výkony !

REDAKTOR RADIA VYSOČINA VE LVÍ KLECI !
24.6.2008
Během premierového představení v Jihlavě vlezl odvážný redaktor radia Vysočina Tomáš Kratochvíl do lví klece mezi dravé šelmy!! Přímo ze lví klece pak provedl živý vstup do vysílání. Jak to dopadlo můžete sledovat na videu, na stránkách rádia viz: http://www.radiovysocina.cz/images/stories/video/kachnaalvi.mpg

JIHLAVA
15.6.2008
Po roce se cirkus Carini vrací do Jihlavy!! Tentokrát ovšem rozbije své šapito na prostranství na Rantířovské ulici, naproti zahradnictví ( nad tunelem) První den hostování máme akci " Velký rodinný den" platí jednotné vstupné 50,- Kč na osobu! ostatní dny platí jeden zadarmo+jeden platící.
Těšíme se na Vás Jihlavané

Nová brána
8.6.2008
Všechny návštěvníky cirkusu Carini uvítá naše nová vchodová brána

ZNOJMO
2.6.2008
Od 5. června na prostranství u kláštera ve Znojmě!! Cirkus Carini a dětský zábavný park Holandia.
5.6. - Velký rodinný den (v tento den platí jednotné rodinné vstupné 50,-Kč na osobu a všechny atrakce parku holandia budou v provozu za jednotné vstupné 10,-Kč!!
V neděli 8.6. bude hostem programu zpěvačka Naďa Urbánková

URBÁNKOVÁ TO ROZJELA!!
25.5.2008
V neděli 25.5. byla hostem programu cirkusu Carini zpěvačka Naďa Urbánková,nejen že to pořádně rozjela ale i návštěvníky cirkusu doslova strhla na svou stranu a ti zpívali s naďou a z manéže ji vyprovodili mohutným potleskem!!

RADOSTNÉ RÁNO
23.5.2008

dnes ráno se v Brně narodila opička!
Radostné ráno bylo pro personál cirkusu Carini,když při pohledu do vozu pro opičky zjistili, že se přez noc narodila malá opička,která sice zatím nemá jméno,ale za to má krásné veliké oči. Cirkus Brňanům tak může nabízet nejen svou show ( ve které mimochodem v neděli vystoupí i zpěvačka Naďa Urbánková) ale i pohled na roztomilou opičí rodinku!

Host programu: zpěvačka NAĎA URBÁNKOVÁ
18.5.2008
V neděli 25.5. bude hostem programu cirkusu Carini zpěvačka NAĎA URBÁNKOVÁ

BRNO-BOHUNICE
18.5.2008
Po úspěšném hostování v Brně-Líšni Carini pokračuje v brněnském tažení,tentokrát rozbalí šapito včetně zábavného parku Holandia v Brně-Bohunicích na Dlouhé ulici u autobusové zastávky Uzbecká,pod hlídaným parkovištěm! Do Bohunic jsme si pro Vás připravili několik zajímavých akcí:
První den hostování platí jednotné vstupné 50,-Kč na osobu a atrakce budou v provozu za jednotnou cenu 10,-Kč! V neděli 25.5. bude hostem našeho programu zpěvačka Naďa Urbánková,která se stane také adoptivní matkou našeho lva Diega! V neděli 1.6. Příjďte k cirkusu strávit Den Dětí!! každý dětský návštěvník obdrží od nás zdarma cukrovou vatu!! atrakce budou v provozu za jednotnou cenu 20,-Kč

S BRNĚNSKÝM DENÍKEM DO CIRKUSU!!
6.5.2008
Chcete zadarmo do cirkusu?? Kupte si Brněnský Deník!

holandia CIRKUS SE ZÁBAVNÝM PARKEM
2.5.2008
Cirkus Carini nabízí nejen nevšední podívanou,ale pokud se rozhodnete navštívit naše představení,můžete zde s rodinou strávit velmi příjemný den.
Kormě cirkusu můžete totiž navštívit i největší dětský zábavný park HOLANDIA!! Atrakce dovezené přímo z Holnska ocení zejména ti nejmenší návštěvníci cirkusu.

Toulavý Honza v Kroměříži
17.4.2008
Během premiérového představení cirkusu Carini v Kroměříži, zřejmě ucítil cirkusový kůň Honza poblíž nějakou kobylku a podařilo se mu přetrhnout karabinu,kterou byl zajištěn a cvalem si to namíříl vstříc frekventovaným ulicím Kroměříže.
Cirkusová ošetřovatelka zvířat nemohla stačit koně doběhnout a jen smutně sledovala jak koník mizí směrem na Hulín, naštěstí na blízké benzínové čerpací stanici stála hlídka policie ČR, která duchapřítomně zareagovala, naložila cirkusovou ošetřovatelku do hlídkového vozu a s vědomím,aby se nestala nějaká další nemilá událost vyrazila dostihnout cirkusového koníčka,což se ji za nedlouho podařilo. Nyní už si cirkusový koník Honza opět spokojeně chroupá seno ve své cirkusové stáji.
Vedení cirkusu Carini by rádo touto cestou poděkovalo hlídce policie ČR za její duchapřítomnost a ochotu!

S DENÍKEM DO CIRKUSU!!
8.4.2008
Kupte si dnešní Deník a můžete do cirkusu zadarmo!!!

Dnešní Deník
8.4.2008
Vy ještě nevíte, že cirkus Carini je v Prostějově??? :-) kupte si dnešní Deník a dozvíte se víc!!

CIRKUS CARINI V PROSTĚJOVĚ!!
30.3.2008
Cirkus Carini přijíždí do Prostějova! Od pátku 4.4. do neděle 13.4. budou probíhat představení, ve všední dny od 17:00hod.soboty od 15:00 a neděle od 14:00 hod. Těšit se můžete na velkolepou show!!
Drezúra pravých berberských lvů,volný výcvik ušlechtilých koní,indické opičky,velkou psí revue,akrobatické výkony a neopakovatelného klauna Fugína!!
Do všech škol a školek v Prostějově a okolí budou dětem rozdány volné vstupenky, slevové kupony "jeden platící+jeden zdarma" budou rozdávány i lidem na náměstí,či do schránek v domech. Těšíme se na Vás!!!

děkujeme za Vaše maily
22.3.2008
Dobrý den,
včera jsem byl s rodinou (2 kluci 5 let a 3 roky) navštívit vaše cirkusové
představení v Novém Jičíně. Musím říct, že jsem byl unešen atmosférou a
výkony vašich drezérů a artistů, u kterých se nám tajil dech při pohledu na
nebezpečné kousky. Také klaun Fugino a mladé slečny artistky byly kouzelné a neopakovatelné. O výkonech zvířat ani nemluvě. V cirkuse jsem byl naposledy snad před 15-ti lety a díky vašemu rodinnému cirkusu jsem zjistil, že dělám velkou chybu, když vystoupení umělců vašeho formátu nenavštěvuji. Ještě jednou děkujeme za opravdu krásné představení, které v nás zanechalo hluboké zážitky.
Je nám jasné, že na Nový Jičín asi nebudete vzpomínat moc v dobrém, díky
požáru, který vám zničil kassu, ale věřte, že vás tady znovu rádi uvidíme a
do vašeho cirkusu se vrátíme.
p.s.Vaše finální píseň u nás doma hraje pořád dokola:-)
S pozdravem váš spokojený divák
Tom Seifert

děkujeme za Vaše maily
22.3.2008
Dobrý den,
včera jsem se svým skoro pětiletým synovcem navštívila Vaše představení v Novém Jičíně. Touto cestou Vám chci nejen poděkovat za krásné a poutavé představení,
ale hlavně za vysokou profesionalitu Vás všech, neboť ta velice nepříjemná událost, která Váš cirkus postihla v podobě požáru Vám zcela jistě na klidu a pohodě nepřidala, ale na představení to nezanechalo sebemenší stopu.
Proto nejen Vám, ale všem Vašim zaměstnancům přeji nejen krásně a hlavně klidně prožité nadcházející velikonoční svátky, ale také spoustu úspěšných představení a spokojených návštěvníků.
S přáním všeho dobrého Radka.

NEŠTĚSTÍ NECHODÍ PO HORÁCH
21.3.2008
Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech!
Toto staré přísloví se včera potvrdilo v Novém Jičíně,kdy během představení cirkusu Carini se vzňala cirkusová maringotka.Celý tým cirkusu se postaral o to, aby se požár dále nešířil a nevzniklo žádné další nebezpečí,které by mohlo ohrozit návštěvníky cirkusu! Ti si po dobu představení ničeho nevšimli,až když odcházeli ze šapitó viděli na místě operovat hasiče a policii
,kteří už jen drželi celou akci pod kontrolou. Cirkusu vznikla velká škoda vzhledem k tomu že v maringotce byly kostýmy,zboží a další vybavení,ale zejména je nám líto maringotky pro její historickou hodnotu!
více foto v galerii

POSLEDNÍ OSTRAVSKÁ ŠTACE
9.3.2008
Po velkém úspěchu v Dubině a Porubě se cirkus Carini stěhuje na poslední ostravskou štaci do Pustkovce, kde od středy 12 do neděle 16 března bude bavit návštěvníky. Kdo jste tedy z Ostravy, nebo blízkého okolí máte poslední příležitost navštívit velkolepé představení tohoto cirkusu.

Po Dubině - Poruba
24.2.2008
V neděli 24.2. se odehrálo poslední představení cirkusu Carini v Ostravě dubině a cirkus se stěhuje do Ostravy-Poruby. Po celou dobu hostování cirkusu v Dubině, se cirkus těšil z obrovské návštěvnosti,ba dokonce se dočkal i několika dní,kdy bylo vyprodáno,což zjevně svědší o kvalitě programu!
Nenechte si proto ujít představení v Porubě!! Premiéra se odehraje v pátek 29.února od 17:00 hod. Těšíme se na Vás !!!

fugas Chatování s Fugínem
22.2.2008
v úterý 26.2.2008 můžete pokládat nejrůznější otázky na chatu klaunovi a produkčnímu cirkusu Carini Milanu Fugasovi Pinderovi. Chat proběhne na cirkusových stránkách www.cirkusy.info všichni jste srdečně zváni!!

Snažíme se, aby jste se u nás vždy cítili dobře!
22.2.2008

Sleduj Denik
21.2.2008
sledujte Moravskoslezský Deník, vystřihněte si vstupenku a můžete jít do cirkusu zadarmo!!! nebo si můžete volnou vstupenku včetně prohlídky zvěřince a fotky s opičkou vysoutěžit!! to vše v DENIKU !!!
Sotěže o vstupenky probíhají také na Hitrádiu ORION!!!

S DENIKEM DO CIRKUSU!!
21.2.2008

PREMIERA
14.2.2008
Umělecký kolektiv cirkusu Carini zve všechny příznivce cirkusového umění na slavnostní premiéru v sobotu od 15 hodin do Ostravy Dubiny!!

lev LEV
8.2.2008
Jak se do českého státního znaku dostal lev?
Odpověď na tuto otázku přijela do cirkusu Carini hledat Česká Televize. Více v sekci "média"

humpolec Pojďte do cirkusu!!!
3.2.2008
Sezóna 2008 právě začíná !!! Zveme všechny příznivce kvalitního cirkusového umění na velkolepou Show cirkusu Carini. První představení cirkusu Carini v letošním roce proběhne v Ostravě-Dubině u benzinky OMW v sobotu 16.2. od 15:00 hod. Cirkus zde bude hostovat do neděle 24.2.2008 Pak se stěhuje do Poruby. Těšíme se na Vás !!!

Už brzy
18.1.2008
Sezóna2008 již klepe na dveře a tak u cirkusu Cariny vrcholí přípravy na výjezd. Během zimování cirkusu ve Vratimově doznal cirkus několika významných změn a to jak ve vzhledu cirkusu, tak semozřejmě v programu. A tak mohu směle říct, že se mají cirkusoví návštěvníci na co těšit. Již za nedlouho se na těchto stránkách dozvíte kdy a kde můžeze navštívit představení cirkusu Carini

PF PF 2008
11.12.2007
Přejeme Vám všem šťastné Vánoce a hodně zdraví a štěstí v roce 2008

z Vašich mailů
30.10.2007
Vážení a milí...
tímto Vás srdečně zdravím a ráda Vám alespoň touto formou chci poděkovat!!
Včera, tedy v neděli 28.10. 2007 ve Frýdku-Místku, jsme měli možnost
shlédnou Vaše představení pod cirkusovým šapito.
S manželem a skoro 2-letou dcerkou. Nečekali jsme, že naši dcerku cirkusové
prostředí tak zaujme.
Dcera Valérie je velmi aktivní dítě, obávali jsme se s manželem, jak Vaše
dvouhodinové představení vydrží sedět na místě a sledovat program.
Ovšem, k našemu údivu, jste Valinku zaujali velmi dobře a dcera se zájmem
sledovala snad vše, co sledovat šlo,
i když tomu třeba ve svém věku tolik ještě nerozumněla. Těšila se na
zvířátka, které má velmi ráda. Byla nadšená z koníků,
tato část programu by mohla pro ni trvat celou věčnost...
O přestávce dokonce 2x se svezla na ponících, nechala se i fotot s opičkou,
to byl teprve zážitek !!
A po skončení programu jsme museli opět nechat malou svést na poníkovi.
Velmi nás samotné překvapilo, že se v sedle tak dobře udržela, i Váš
zaměstnanec se ptal, zda se narodila na koni....
Chceme Vám s manželem takto poděkovat, opravdu program byl perfektní a
člověk nejvíce ocení,
když vidí rozzářená dětská očka, když někdo má snahu dětem i dospělým dělat
radost!!
Přejeme Vám mnoho úspěchů ve Vaší krásné práci a srdečně děkujeme za
prožitky, které jste nám jako rodině poskytli!!!

Věřím, že se zase někdy do FM vrátíte, že opět budeme mít to potěšení
sledovat, jak dokážete rozdávat veselí a
těšit ty čisté a neposkvrněné dětské dušičky!!!!
Všechny Vás srdečně zdraví Radka,Zdeněk a Valinka
PUDOVI

KUPTE SI DNEŠNÍ DENÍK A JDETE DO CIRKUSU ZADARMO!!!!!
30.10.2007
V dnešním Frydeckomísteckém a Třineckém deníku naleznete kupón,po jehož vystřižení můžete zadarmo do cirkusu!! Dále zde je soutěž o rodinnou vstupenku a v tomto případě můžete kromě vstupu zdarma pro celou Vaši rodinu navštívit také zdarma zvěřinec a vyfotografovat se s naší opičkou!!

denik S Deníkem do cirkusu!!
26.10.2007
od pátku 26.10 až do neděle 4.11.2007 můžete navštívit cirkus Carini ve Frýdku-Místku u Hřiště TJ Slezan.Doporučujeme koupit si v úterý 30.10 Deník.
V těchto novinách se můžete zůčastnit soutěže o rodinnou vstupenku,nebo si vystřihnout kupón, se kterým v doprovodu další platící osoby můžte navštívit naše představení zadarmo!!!

ilustrační foto DOPIS
22.10.2007
Dobrý den,
Váš cirkus jsme navštívili,moc se nám líbil.Vnučce
se nejvíce líbil klaun,zvířata a Věra Bílá,mne nejvíce zaujali
akrobati (se židlemi,na válečcích,s kruhy...),vlastně všechno
bylo pěkné.Jsem ráda,že i v těchto ekonomických podmínkách ještě
žijete,že jsem mohla vnučce váš cirkus ukázat.Přeji Vám hodně
dalších představení,plné stany,žádné úrazy,dlouhou výdrž
a radost z práce,kterou rozdáváte nejen dětem.Ještě jednou děkuji
a přeji hezký,klidný večer.
Babička Věra.

Orion Křest opičky
9.10.2007
již tuto sobotu slavnostně pokřtíme za účasti Hitrádia Orion naši nedávno narozenou opičku!! více na: www.hitradioorion.cz

opicka Křest opičky přesunut!!
4.10.2007
Z důvodu nemoci je křest naší nedávno narozené opičky o týden odložen!!!
Nový termín slavnostního křtu je tedy v sobotu 13.10. v 15:00 hod.
Děkujeme za pochopení. Můžete se křtu zůčastnit i vy !! Poslouchejte Hitrádio Orion,vyberte jméno pro opičku a kromě vstupu zdarma Vás čeká spousta dalších milých překvapení.

opička CARINI na Černé louce
30.9.2007
od středy 3.10 až do neděle 14.10 můžete naštívit cirkus Carini v Ostravě na Černé louce!! sobotu 6.10 proběhne slavnostní křest nedávno narozené Opičky!
Kmotrem se stane zástupce mediálního partnera cirkusu Hitrádia Orion.Posluchači Hitrádia Orion vyberou opičce i její jméno.

Zanette Foky z minula
1.9.2007
Ve fotogalerii byly přidány nové fotografie v sekci: Vzpomínky paní principálky!

fugas POPRVÉ V KARVINÉ !!!
19.8.2007
Velkolepé turné cirkusu Carini po severní Moravě pokračuje !!! tentokrát rozbalíme své šapitó v Karviné a od středy 22.8. do neděle 26.8. můžete navštívit náš program! V roli klauna se mimo jiné představí rodák z Karviné Milan Fugas Pintér.

rekord Orlová
12.8.2007
po velkém úspěchu a několika vyprodaných představeních v Ostravě - Porubě,se cirkus Carini přesouvá do Orlové. Všechny srdečně zveme na čtvrteční premiéru!!

Carini v rádiu
7.8.2007
Zveme všechny příznivce cirkusu Carini k poslechu rádia. V úterý 21.8.2007
od 10:00hod Český rozhlas Ostrava v pořadu Koktejl...si budeme v hodinovém pořadu povídat s principálem a krotitelem šelem Františkem Navrátilem a managerem a klaunem Milanem Fugasem Pintérem. Udělejte si kafe a pohodu a poslouchejte rádio...

summer show Severomoravské turné
30.7.2007
Právě zavítal do Ostravy - Poruby jeden z největších a nejmodernějších cirkusů v ČR cirkus CARINI.
V Ostravě zahajuje své velkolepé turné po severní Moravě. Návštěvníkům nabízí: ojedinělou show s pravými berberskými lvy,unikátní smíšenou drezůru psů a indických opic,deset ušlechtilých koní,vrcholné akrobatické výkony a o zábavu se po celý program stará neopakovatelný klaun Fugíno.
Vzhledem k vrtkavému počasí může být návštěva cirkusu bezva tipem,jak zpestřit prázdniny nejen sobě ale hlavně malým ratolestem.

PŘEROV
19.7.2007
Jedinečná show s berberskými lvy,smíšená drezůra psů a opic,deset ušlechtilých koní,vrcholné akrobatické výkony,klaun Fugíno a spousta dalších Vás čekají v Přerově.Těšíme se na Vaši návštěvu!!

Znojmo ZNOJMO
20.6.2007
Dnes proběhla premiéra cirkusu Carini ve Znojmě,navštívit nás zde můžete až do neděle!!

Promo-team PARÁDA
7.6.2007
Promo-Team cirkusu Carini vyráží na parádu městem Třebíč.

Pinter Nový přírůstek
10.6.2007
Cirkus Carini dnes obohatil svůj zvěřinec o nového ušlechtilého koně.Frízského dvouletého hřebce. Dovezen k nám byl z Holanska od kud si dovezl i své jméno PINTER.
Fríský kůň, je původem z Dánska (provincie Friesland) dosahuje max. 160 cm v kohoutku. Je vždy uhelně černý vraník. Bílé odznaky a jiné barvy srsti chovatelský svaz nedovoluje. Je tolerována pouze malá hvězda. Charakteristiku fríského koně nejlépe zachycují slova: krotký, energický, ochotný, pracovitý, věrný a citlivý. Je to velmi elegantní vraník s bohatou hřívou a ocasem. Ocas i hříva jsou přirozeně vlnité. Má jemnou hlavu, dlouhý, vzpřímený a klenutý krk, nevýrazný kohoutek. Nohy jsou kratší, ale pevné s bohatým rousem na spěnkách. Kopyto je tmavé s namodralým nádechem. Nápadné je hrdé držení těla. Fríští koně jsou známí z tradičních show, kde jsou zapřaženi do dvoukolových vozíků. Také pod sedlem je fríský kůň spolehlivý přítel. Má dokonce talent pro drezurní výcvik a je známý jako kůň vhodný pro vysokou drezurní školu. V klusu je fríský kůň nápadný hrdým projevem a vysokou kolenní akcí. Fríské plemeno je jedno z nejstarších plemen Evropy. Pravděpodobně byl tento kůň používán již před 3000 lety. Ze starých pramenů víme, že si Římané fríského koně velmi cenili a dokonce ho použili při válečném tažení proti Anglii. Také ve středověku sloužil fríský kůň především vojenským účelům Přílivem andaluské krve v 17. století vznikl fríský klusák.

carini !!! PRODLUŽUJEME !!!
20.5.2007
Cirkus Carini své hostování v Jihlavě o týden prodlužuje. Navštívit nás můžete od středy 23. do neděle 27.5. začátky představení: všední dny od 17:00,sobota od 15:00,neděle od 14:00 hod. Těšíme se na Vás !!

Mám jít s dětmi do cirkusu?
8.5.2007
Co mi mohou asi tak nabídnout?" Těžko by mohli konkurovat "báječným" iluzím úžasných kouzelníků v televizi, neuvěřitelným kouskům hrdinů akčních filmu. I na ta zvířata se mohu podívat v televizi nebo v lepším případě v zoologické zahradě... Co všechno jsme v manéži viděli, popisovat nebudu. Bylo to prostě jako v cirkuse. Spíše bych se chtěl podělit o vášnivě a bezprostřední reakce svých dvou holek. Taková rozzářené očička jsem u nich viděl naposledy u vánočního stromečku a jejich spontánní výkřiky překvapení a radosti bych přál slyšet každému rodiči, který občas vidí své děti tupě zírat na televizi s pootevřenou pusou bez jakéhokoli zájmu o dění kolem...
Jaký z toho tedy plyne závěr? Zábava v cirkuse možná není tak technický dokonalá, jako ta, co nám přináší televize. Některým dospělým možná může cirkusová zábava připadat i poněkud pokleslá a infantilní. Ale kdyby jste to zkusili říci těm zozjařeným, vřískajícím, maličkýma ručičkama tleskajícím milovaným tvorečkům, asi by vás vůbec nechápali. A proto, dejme naším dětem na výběr. Vyzkoušejme s nimi občas i něco, co nám až tak úplně nejde pod nos. Nemysleme si, že víme, co je pro naše děti nejlepší a co se jim zaručeně bude líbit. A možná budete překvapení, jakou radost jim uděláte a že existují i věci, které jim udělají větší radost, než kreslený seriál nebo super počítačová hra. A nejspíš uděláte radost i cirkusákům, kteří to pro ty děti dělají !!

Starosta Žďáru bude vržen mezi dravé šelmy
2.5.2007
Sobotní představení cirkusu Carini ve Žďáře nad Sázavou bude zpestřeno návštěvou starosty města Žďáru n/S Mgr. Jaromíra Brychty,který bude vpuštěn do ochranné klece,kde se dostane do přímého kontaktu se lvem. Jak to dopadne? Přijďte se podívat!!

humpolec dopis
26.4.2007
Vážení přátelé,
chtěli bychom Vám všem jménem Dětského domova v Humpolci velice
poděkovat za milé a vstřícné
přijetí na vašem představení v neděli 22.4.2007.
Celý program se nám všem moc líbil a jsme Vám vděčni za velkou slevu
na vstupném.
Přejeme Vám hodně zdraví, štěstí a úspěchů do další práce.
Děti a vychovatelky z DD Humpolec
25.4.2007

Turné - Vyočina 2007
11.4.2007
Turné cirkusu Carini na Vysočině začíná už 19.4. v Humpolci na Jízdárně Zlaté Podkovy. Premiéra v Humpolci je ve čtvrtek 19.4. po Humpolci pokračuje Carini do Havlíčkova Brodu,Žďáru nad Sázavou,Velkého Meziříčí,Jihlavy,Pelhřimova a Třebíče. Přesná data a místa hostování cirkusu sledujte na těchto stránkách.

Fugas míří s Carini zpět na Vysočinu
11.4.2007
Po dvou letech se na vysočinu vrací cirkus Carini a po dvou letech se na vysočinu vrací také bývalý moderátor Ranní Show na rádiu Vysočina Fugas,který se právě v cirkusu Carini představí jako klaun.
Na cirkus a Fugase se můžete přijít podívat:
19.4.- 22.4. Humpolec
25.4.- 29.4. Havlíčkův Brod
2.5.- 6.5. Žďár n/S
10.5.- 13.5. Velké Meiříčí
16.5.- 20.5. Jihlava
30.5.- 3.6. Pelhřimov
6.6.- 10.6. Třebíč Těšíme se na Vás!!!

knut Carini: Medvídek Knut bude žít!!
30.3.2007
V posledních dnech se v médiích objevila zpráva o malém medvídku Knutovi z berlínské zoo,kterého odvrhla vlastní matka a jeho přežití záviselo pouze na
jeho ošetřovateli (Knut Dorflein). Do celé akce se vložili tzv. ochránci zvířat,kteří tvrdili,že je výchova mláděte v lidské péči nepřirozená a proto žádali ukončení života medvíděte smrtící injekcí!
Doslova šok!! tato zpráva vyvolala u dětí,mládeže a milovníků zvířat včetně lidí od cirkusů na celém světě,kteří rozpoutali velkou protiakci na záchranu medvídka Knuta.
Dnes již můžeme s velikou radostí konstatovat,že se tato zrůdná myšlenka ochránců zvířat nepodařila realizovat a medvídek tak bude žít...

Strakonice jsme potěšeni :-)
28.3.2007

byli jsme ve vašem cirkusu moc se mi to líbilo byli tam heske lvy a opičky
tomáš dolejš 7 let příbram

Chtěla bych vám poděkovat za shlédnutí krásného předtavení vašeho
> cirkusu.jenom mě mrzí,že jsem nemohla tleskat,nebot mám nadvakrát zlomenou
> ruku(měla jsem ji v šátku).Přeji Vám mnoho úspěchů a radosti z vaší
> práce,která Vás baví. :-) a dufám,že zase někdy zavítíte do Příbrami.Petra

děkujeme za Vaše maily
16.3.2007


Ahoj všichni Carini,
díky za dnešní krásný podvečer.
Přeji vám málo pádů z válečků / klobouk dolů za ten výkon /,hodně spokojených diváků,hodně radosti?
Ještě jednou díky moc a příště v Plzni určitě nashledanou.
babi Eva + 2 vnoučata
__________________________________________________________________________

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat všem, kdo se podílí na Vašem vystoupení.Jedinečná show od začátku až do konce.Přeji hodně úspěchů,a hodně zdařilých vystoupení.Vesele smějící se děti,tleskající publikum je Vaší vizitkou,to hovoří samo za sebe! Ještě jednou přeji hodně úspěchů. Přijeďte brzy! Plzeňáci se určitě budou na Vás těšit! Leontina Beránková

logo NOVÁ SEZÓNA
6.3.2007
Sezóna 2007 definitivně začala a celý kolektiv cirkusu Carini Vás srdečně zve na své představení! Prvním městem kterým otevíráme novou sezónu je Plzeň, cirkus se rozprostřel na prostranství u výstaviště. Po Plzni pokračuje cirkus do Příbrami a Strakonic.

AČC Asociace českých cirkusů
2.3.2007
S potěšením oznamujeme všem příznivcům cirkusového umění, že v České republice vznikla Asociace českých Cirkusů a že cirkus Carini se stal jedním ze zakladajících členů. Hlavním cílem tohoto sdružení je hájit zájmy a soustřeďovat informace, které se týkají majitelů a provozovatelů českých cirkusů na celém území České republiky.

Nová sezóna
2.3.2007
Vážení­ pří­znivci cirkusu Carini. Blíží­ se námi toužebně› očekávané jaro a s ní­m i začátek sezóny 2007. Už brzy se na tě›chto stránkách dozví­te, kam se můžete př™ijí­t dobř™e pobavit a shlédnout program cirkusu Carini v pří­jemném prostředí. Také bychom Vás rádi pozvali k televizním obrazovkám a to 17 března, kdy na programu ČT1 v 18:10 hod. můžete shlédnou vrcholné výkony pana principála Francesca Carini na pyramidě židlí v pořadu NEUVĚؘITELNÝ SVĚT REKORDŮ A KURIOZIT.

pf Veselé Vánoce a šťastný nový rok
2.3.2007
Mnoho štěstí v roce 2007 př™ejeme všem pří­znivcům cirkusu Carini

Lvíčata Lvíčátka
2.3.2007
Francesco Carini s novými přírůstky naší­ zvíř™ecí­ rodinky. Ví­ce fotografií­ našich lvíčátek můžete vidě›t v "galerii".

krest Křtiny pod šapito
2.3.2007
V pondělí­ 13.11. probě›hl kř™est nejmladší­ch artistek kolektivu cirkusu Carini
Žanetky a Denisky. Šapitó se tak na chví­li promě›nilo v kostel, př™ijel pan Farář™ a podí­vejte se na foto v galerii :-)

Dopis od Klokánka
3.3.2007
Vážený pane produkční­,
Jménem našeho zaří­zení­ Klokánek v Láskově› ulici 1803 Praha 4, Vám co nejsrdečně›ji dě›kuji za Vaše pozvání­ do cirkusu pro naše dě›ti a tety.
Naši malí svě›ř™enci jsou z různých končin republiky, jejich start do života nebyl moc růžový, a proto jsme velice rádi, když máme možnost jejich dě›tskou dušičku potěšit.
Dí­ky Vám se nám daří­ udě›lat dě›tem radost a jejich šťastné oči a úsmě›v nás vždy zahř™eje u srdce.

Váš cirkus navští­vilo v pátek 10.11.06 z našeho Klokánku 15 dě›tí­ s doprovodem 5ti tet. Moc se jim př™edstavení líbilo a byli nadšené.
Ráda bych Vás pozvala do našeho zaří­zení­ Klokánek na př™edstavení­ našich dě›tí­.
Mikulášská besí­dka se bude konat v úterý˝ 5.12. 06 ve 14.00hod.


S pozdravem a přání­m hezkého dne Monika Sojková

premoĹĄka Pražská premiéra
3.3.2007
v sobotu 4.11.2006 probě›hla úspěšnᛠpremiéra cirkusu CARINI

Rekord Rekord
3.3.2007
ihned po premiérovém př™edstavení cirkusu Carini vytvořil principál cirkusu pan Francesco Carini nový český rekord - Stoj na rukou na pyramidě židlí v celkové výšce 6 metrů. Rekord byl vytvořen za dozoru rozhodčí­ho komisaře agentury rekordů "Dobrý den Pelhřimov"

NěrgeĹĄovĂĄ Laďka Něrgešová
3.3.2007
na premiéř™e cirkusu Carini v Praze se objevilo i ně›kolik celebrit, jednou z nich byla i herečka, moderátorka a kamarádka klauna Fugí­na Laďka Ně›rgešová.

Smigmator Host na premiéř™e
3.3.2007
Premiérové př™edstavení­ cirkusu Carini navští­vil dlouholetý pří­tel tohoto cirkusu zpě›vák nového českého muzikálu Golem a sólista orchestru Václava Hybše - Jan Smigmator

PRAHA A JE TO TADY!!!
3.3.2007
Zveme co nejsrdečně›ji všechny pří­znivce cirkusového umě›ní­ na premiérové př™edstavení­ cirkusu Carini v Praze!!
Cirkus je postaven na prostranství­ bývalé burzy v Praze 4 - Libuši na Novodvorské ulici naproti restauraci Obzor a supermarketu Albert. Prmiéra je v sobotu 4.11.2006 od 15:00 hod. Těšit se můžete na drezůru Berberských lvů, volný výcvik koně­, indické opice, artistické výkony a veselého klauna Fugína.
Hostem premiérového představení­ bude zpě›vák a jedna z hvě›zd muzikálu GOLEM a také sólista orchestru Václava Hybše JAN SMIGMATOR !

Ihned po př™edstavení proběhne za účasti dozorčí­ch komisařů z agentury rekordů pokus o vytvoř™ení­ rekordu! Stoj na rukou po dobu deseti vteř™in na pyramidě› židlí­ v celkové výšce 6 metrů !!! Těší­ se na Vás celý kolektiv cirkusu Carini.

lvičata lvíčata a Tele Tele
3.3.2007
Cirkus Carini proží­vá velikou radost proto, že se naše cirkusová rodina rozrostla o dvě› malá lvíčata. Zatí­m ještě› nemají­ jména, ale již za nedlouho
svá jména dostanou a bě›hem hostování­ cirkusu v Praze, dojde i k jejich slavnostní­mu kř™tu.

Praha 2 CARINI V PRAZE !!!
3.3.2007
Do prahy př™iváží­ cirkus Carini moderní­ dinamický program plný zvíř™at, vrcholných artistických a akrobatických výkonů a neuvěř™itelného klauna Fugí­na. Dokonalý zážitek z programu dotváří­ bohatá svě›telná a laserová Show.
Samozř™ejmě› na Vás v Praze čeká i ně›kolik nečekaných př™ekvapení­... Těší­me se na Vás od 4.listopadu 2006 v Praze - Libuši na Novodvorské ulici

praha cirkus Carini poprvé v Praze!!!
3.3.2007
Poprvé ve své historii př™ijíždí­ cirkus Carini do hlavní­ho mě›sta Ȍeské republiky! Od 4.listopadu do 3.prosince 2006 Praha - Libuš Novodvorská ulice
naproti Obzoru.

z Vašich e-mailů
3.3.2007
Byl jsem na př™edstavení Vašeho cirkusu v Nové Pace. Musím říct že jsem
byl velice mile př™ekvapen programem a celkovým vystoupení­m vůbec. Ač už
nepatří­m velice dlouho do kategorie dě›tských diváků, př™i Vašem př™edstavení­
se mi podař™ilo zahodit všechny starosti za hlavu a nechal jsem se vtáhnout
do dě›tských let a radostí­. Byl jsem nadšený, jak malé dě›tičky otví­raly pusu
úžasem a byly naprosto odvázané, bylo vidě›t jak se jim to moc lí­bí­. A dě›ti
jsou nejlepší­m "barometrem" toho, co pro ně› dě›láte. Myslí­m, že za ně všechny můžu říct "dí­ky, jste fakt super". Do další­ Vaší­ práce přeji mnoho
úspěchů a pohody. Richtr

BohdalovĂĄ Jiř™ina Bohdalová
3.3.2007
cesta artistní­ho umě›ní­ Janette Carini se tentokrát v Semilech setkala s cestou hereckého umě›ní­ paní­ Jiř™iny Bohdalové.Nejbližší vystoupení

Staré Město4.3. 2015 - 8.3. 2015

! Aktuálně !

Cirkus CARINI přijme dělníky! Pro více informací nás kontaktujte.

Naši partneři

Finální píseň ke stažení
Jste návštěvník číslo: